Timken İş Makinası Yedek Parçası Tedearikci Firması Hakkında

Tedarikci Firmalar Hakkında Ayrıntıları Bulabileceğiniz Tek yer...

Timken & Barış Makina

İş Makinası (Timken) Kayış, Rulman, Bilya Fiyatları, Muadili, Katalog

Timken (Kayış, Rulman, Bilya)

Barış makina olarak; iş makineleri sektörüne hizmet etmenin ve birçok tedarikçi firma ile eşğüdümlü çalışmanın gururunu yaşıyoruz.

Türkiye genelinde 30 civarında bilinen iş makinesi markası bulunmaktadır. Bu iş makinesi markalarının her birinin onlarca farklı modelde cihazları, makineleri bulunmaktadır. Her bir ayrı makinenin 1.000.000 civarında irili ufaklı yedek parçası bulunmatadır. Bu yedek parçaların üretilmesi, tedarik edilmesi kolay işlemler olmadığı için Timken gibi bir birinden farklı tedarikçi firmalar piyasada adından söz ettirmektedir.

Bu firmaların güvenilirliği iş makinesi markalarının onayıyla mümkündür. Timken gibi bir çok tedarikci firma hemen hemen tüm iş makinesi markalarının onayı ile yedek parça üretimine katkı sağlamaktadırlar.

Barış makina ise bu tedarikci firmaların ve iş makinesi üreticilerinin ellerinde bulundurduğu yedek parçaları, çıkma parçaları, muadilerini veya farklı yöntemler ile üretimini gerçekleştirerek piyasada adından söz ettirmek.

Timken olarak bilinen tedarikçi firma daha çok iş makinelerinin Kayış, Rulman, Bilya yeek parçalarının üretilmesine katkı sağlamaktadırlar. İstediğiniz model ve markanın Kayış, Rulman, Bilya elemanlarının temini Barış makine için çok zor olmayacağını bilmenizi isteriz.

Piyasada araştırıp bulamadığınız bir Timken Kayış, Rulman, Bilya ya da başka bir yedek parça olursa eğer bizimle iletişime geçmenizde sizin iin fayda bulunmaktadır.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız